free html website building software

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Batı ilçelerine daha hızlı hizmet götürmek amacıyla Kumluca Beykonak’ta Düzenli Malzeme Deposu inşa etti. 1 milyon liraya mal olan depo ile zaman kaybı ve nakil işlemlerinde oluşan maliyet önleniyor.


ASAT Genel Müdürlüğü daha çabuk ve etkin hizmet götürebilmek için ilçelere düzenli malzeme depoları yapıyor. Bu amaçla 1 milyon lira maliyetle inşa edilen ilk depo Kumluca’nın Beykonak mahallesinde tamamlanarak, hizmete girdi. 7 bin 300 metrekare arazi üzerine kurulan bin metrekare kapalı alanlı depoda, alt yapı, içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon çalışmalarında ihtiyaç duyulan her türlü malzeme stoklanıyor. 


Bu malzemeler daha önce Antalya’dan getiriliyordu. Deponun hizmete girmesiyle nakil maliyetinden kurtulan ASAT, zamandan da tasarruf ediyor. Çalışmalar hız kazanırken, sorunların çözüm süresi de kısalıyor. ASAT Doğu ilçeleri için de Manavgat’ta düzenli malzeme deposu inşa ediyor. Yüzde 60’lık kısmı tamamlanan depo, ile Doğu’daki ilçelere daha etkin hizmet verilecek.