https://mobirise.com/
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile birlikte TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi’ndeki hasta ve yakınlarını ziyaret eden AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, “Bu tesis Antalya’ya çok yakıştı” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin evde bakımı zor, maddi imkanı ve kimsesi olmayan vatandaşlara hizmet vermek üzere inşa ettiği ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne devrettiği 
TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi, kimsesizlerin kimi oluyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Türkiye’de ilk olan merkezi ziyaret etti. Milletvekili Enç’e bakım merkezini gezdiren Başkan Türel, tesisle ilgili bilgiler verdi. Tek tek tüm odaları dolaşan Türel ve Enç, hastalar ile yakından ilgilenerek, durumları ile ilgili doktorlardan ayrıntılı bilgi aldı. Hasta yakınları ile sohbet eden Başkan Türel ve Milletvekili Enç, sorun ve talepleri olup olmadığını sordu, geçmiş olsun dileğinde bulundu. 
ANTALYA’YA ÇOK YAKIŞTI
Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, bakım merkezinde her ayrıntının düşünüldüğünü belirterek, bu merkezin Antalya’ya çok yakıştığını belirtti. Tesisin, bakacak kimsesi ya da maddi gücü bulunmayan yatağa mahkum hastalara hizmet verdiğini belirten Başkan Türel de, “Kimsesizlerin kimi olan bu tesis ile artık Antalya’da kimse kendini yalnız ve çaresiz hissetmeyecek” dedi.
BAKIMIMIZ ÇOK İYİ
Hasta yakınları da tesisten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Böyle bir imkanı sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. Burada bakımımız çok iyi. Bizlere çok iyi yardım ediyorlar, destekte bulunuyorlar. Doktorlarımızdan, hemşirelerimizden, memnunuz. Büyükşehir Belediyesi’nden, emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu. 
ÖRNEK OLSUN
Bir başka hasta yakını da “Sizin böyle bir projeyi uygulamanız çok güzel bir şey. Yaşlılarımız bizim değerlerimiz. Burada her şey kontrollü. Ekip çok güzel çalışıyor. Bu tür yerlerin çoğalmasını, diğer belediyelere de örnek olmasını istiyoruz. Çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.