Web Site Builder
Antalya Büyükşehir Belediyesi bu yıl 22’ncisi düzenlenen EMITT Fuarı’nda stant açtı. TUYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilen fuarın ilk gününde Antalya’nın dev projelerinin tanıtıldığı stant ziyaretçi akınına uğradı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı. Her yıl yaklaşık 46 bin sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki seyahat fırsatlarını yakalamak isteyen yerli ve yabancı ziyaretçileri ağırlayan fuarda Büyükşehir Belediyesi standına ilgi yoğun oldu.

VİZYON PROJELER VİTRİNDE

EMITT’te görücüye çıkan Tünektepe, Boğaçayı, Kruvaziyer Liman ve Konyaaltı Sahili gibi Antalya’nın çehresini değiştirecek dev vizyon projeler ziyaretçilerden tam not aldı. Yaz tatillerini Antalya’da geçiren çoğu katılımcı turizm sezonuna kadar tamamlanacak olan ve Antalya'nın pırlanta gerdanlığı olarak nitelendirilen Konyaaltı Sahili Projesi’ne büyük ilgi gösterdi. Bu yıl 60 bin metrekarelik 10 salonda 85 ülkeden bin 65 katılımcıyı ağırlayan EMITT, 28 Ocak Pazar gününde sona erecek.