free responsive web page building software

Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıların Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yazdığı yeni yıl dileklerini billboardlara taşıyor. 13-22 Aralık tarihleri arasında ‘#YeniYılDileğim’ etiketi ile yazılan en güzel yeni yıl mesajları billboardlarda yayınlanacak. Siz de iyi dileklerinizi paylaşın, tüm kentte yayınlansın.


2017 yılına girmemize sayılı günler kala Büyükşehir Belediyesi, sosyal medya üzerinden renkli bir etkinliğe imza atıyor. Yapılan tüm araştırmalarda sosyal medyayı en aktif kullanan Belediye Başkanı olan Menderes Türel, Antalyalı vatandaşların 2017 için yeni yıl dileklerini billboardlara taşıyor.


YENİ YIL DİLEĞİ


Antalyalılar, 13-22 Aralık tarihleri arasında popüler sosyal medya ağları Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden ‘#YeniYılDileğim’ etiketini kullanarak yeni yıl mesajlarını yazabilecek. En güzel yeni yıl dilekleri Antalya caddelerindeki billboardları süsleyecek. 13 Aralık’ta başlayan mesaj uygulaması yoğun ilgi görüyor. Siz de iyi dileklerinizi sosyal medya üzerinden paylaşın, mesajınız billboardları süslesin.