best bootstrap website development software download

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelere yatırımlarını sürdürüyor. Turizm kenti Antalya’nın Belek Kadriye bölgesinde atık su arıtma tesisi terfi merkezi inşaatının yapımı hızla sürüyor.


Turizm kenti olan Antalya'nın göz bebeklerinden ve dünyaya açılan pencerelerinden biri olan Belek Kadriye'de atık su arıtma terfi merkezi inşaatının yapımı hızla sürüyor. Terfi merkezi, arıtma istasyonuna gönderilecek olan atık suyun gerekli kota yükseltilerek kontrollü şekilde iletilmesini sağlıyor. Serik'te yapılan önemli çalışmalardan olan Rixos terfi merkezi saniyede 120 litre maksimum işletme debisine sahip olacak şekilde projelendirildi. 

2 milyon 712 bin Lira artı KDV sözleşme bedelli projenin, uzaktan izleme ve kontrol imkanı veren SCADA sistemine Belek 1 Atık Su Arıtma Tesisi bünyesinde bağlanarak entegre olacağı bilgisini veren yetkililer, proje ve inşaatın her etabında en son teknoloji kullanıldığını ifade etti. Tam otomasyonlu olarak faaliyet gösterecek şekilde ve tamamen yer altına gömülü olarak inşa edilen terfi merkezinin, Belek Bölgesi Kadriye Mahallesi halkına ve bölgede bulunan turizm tesislerine hizmet edecek şekilde planlandığı ve kısa zaman içinde bölge halkının hizmetine sunulacağı belirtildi.